AKBÜK’DE SİTE BEKÇİLERİ HALI SAHA TURNUVASI DÜZENLEDİ - Gülru Pere

Akbük Site ve Kooperatif Çalışanları Dayanışma Derneği’nin her yıl düzenlediği geleneksel halı saha futbol turnuvasına bu yıla katılım oldukça yoğun.

“Bu Heyecana Sen de Ortak Ol” sloganı ile düzenlenen turnuvaya katılım başvurusu 1 Nisan 2019 …. günü son buluyor,.

Turnuvanın başlama vuruşu 5 Nisan Cuma akşamı saat 20,00’de halı sahada yapılacak. Turnuvaya bugünkü tarih itibariyle 16 takım katılmak için müracaat bulunmuş durumda.

Mehmet Çelik (Çelik Elektrik) sponsorluğunda düzenlenen turnuva etkinliği dernek yönetim kurulunun önderliğinde sürdürülüyor.

 

BAŞKANIN AÇIKLAMASI

Derneğin yönetim kurulunda Ali Osman Papin (Başkan), Mehmet Bulut, Fedli Fırat, Salih Alparslan, Kadir Avşar ve Mehmet Karmacı görev yapıyor.

Etkinlik ile ilgili bilgi veren başkan Ali Osman Papin kısaca şunları söyledi:

“ Düzenlediğimiz turnuva etkinliği artık bir gelenek haline geldi. Bu yılki katılım her yıldan çok daha fazla. Bu gelişmeler de bizlere güç ve moral veriyor. Derneğimizin temel amacı üyelerimizin sosyal ve ekonomik haklarını korumaktır. Aramazda oluşturduğumuz dayanışma bekçi arkadaşlarımızın hukuki ve idari yönden desteklenmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Bu konularda üyelerimizi uyarıcı ve bilgilendirici çalışmalarımız devam edecektir.”

 

 

Ad & Soyad
Eposta
Mesaj
İp: 3.235.179.111
Tarih: 24.10.2021
Akbük Mahallesi 1021 Cadde No: 26 (Sahil Yolu Üzeri) Didim - Aydın
www.akceder.com