3 KASIM PAZAR GÜNÜ AKBÜK’DE “SOL” SİNYAL TARTIŞILACAK - Haber OzelHaber

Didim Kitapseverler Kulübü her ay bir kitap seçiyor. Kitap etkinliğe katılanlar tarafından okunuyor ve sonra bir mekanda toplanılarak kitap sorgulanıyor, kıyasıya tartışılıyor.

BU AY SIRA “SOL” SİNAL’DE…

Didim Kitapseverler Kulübü bu ay masanın üzerine Faruk Haksal’ın yazdığı “SOL” SİNYAL isimli kitabı koydu. Yaklaşık bir ay önce bu ayki tartışma konusu olarak seçilen kitabın sorgulanması Akbük sahilindeki Rüya [eski Şelale] Restoran’da yapılacak.

Etkinlik 3 Kasım Pazar günü saat 14’de…

 

DİDİMLİ KİTAPSEVERLERİ MİSAFİR EDECEĞİZ

Gerçekte kitap okuma etkinliği oldukça nitelikli bir girişim ve katılımcıları tarafından disiplinli bir biçimde sürdürülüyor.

Bu ay Akbük’de gerçekleştirilecek olan toplantıyı Akbük Kültür ve Çevre Derneği [AKÇED],Akbük Doğa ve Düşünce Derneği ve Cumhuriyet Kadınları Derneği ve Atatürkçü Düşünce Derneği Akbük Şubeleri ortalaşa düzenleyecekler ve Didimli kitapseverleri Akbük halkı adını misafir edecekler.

 

TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Konu ile ilgili olarak konuşan Akbük Doğa ve Düşünce Derneği başkanı Gülru Pere kısaca şunları söyledi:

-      Didim’in aydınlık insanlarını böyle nitelikli bir etkinliği başlatarak disiplinli bir biçimde sürdürdükleri için kutluyoruz. Hele hele bu etkinliği Akbük’e de taşımayı düşündükleri için bir kez daha teşekkür ediyoruz. Dileğimiz bu etkinlik Akbük’deki kültürel çalışmaları tetikler ve böylece marşa basılmış olur. Bizler de derneklerimizin çalışma kolları üzerinden kitap okuma çalışma gurupları oluşturarak kitap okuma işlevini başlatır ve sürdürürüz.

Ad & Soyad
Eposta
Mesaj
İp: 3.235.179.111
Tarih: 24.10.2021
Akbük Mahallesi 1021 Cadde No: 26 (Sahil Yolu Üzeri) Didim - Aydın
www.akceder.com